• rzepak.jpg
  • odra.jpg
  • czerna1.jpg
  • czerna2.jpg
  • chaber.jpg
Start
niedziela, 18 sierpnia 2019
GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W NIELUBI DLA WOŚP Drukuj
wtorek, 12 stycznia 2016
altDobiegł końca 24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas którego wiele działo się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Nielubi, która ponownie zagrała przy współpracy ze Sztabem Bukwica – Dolina Miłości.

Już od godziny 14:30 można było zawiatać do Sali Wiejskiej w Nielubi i obejrzeć przedstawienie teatralne „Kopciuszek”, przygotowane przez Grupę Młodych Miłośników Filmu i Aktorstwa "Akcja" działającą przy GBP w Nielubi. Ogromną atrakcją okazała się ZUMBA poprowadzona przez Katarzynę Pitoń! Nie zabrakło także atrakcji z udziałem strażaków z OSP Kromolin, którzy przy użyciu profesjonalnego sprzętu pokazali symulacje udzielenia pomocy po wypadku.
 
Zakończenie 24 finału WOŚP obyło się tradycyjnym Światełkiem do Nieba w Bukwicy.

Serdeczne podziękowania kierujemy do naszych wolontariuszy, sztabu WOŚP w Bukwicy – Dolinie Miłości, Pani Katarzynie Pitoń, strażakom z OSP Kromolin, sołtysowi wsi Nielubia oraz wszystkim mieszkańcom, którzy czynnie włączyli się w tegoroczne, wspólne granie!

W tym roku zbieraliśmy: Na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.
 
Galeria zdjęć


 
Top! Do góry